Recenzje książek z biblioteczki Magdaleny Szyszki

Konkursy

środa, 13 lipca 2011
Przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu, który odbywał się na Facebooku. Losowanie odbyło się w ten sposób, że każdemu komentarzowi, licząc od najstarszego, przyporządkowany został numer, następnie skorzystałam z serwisu: Random.org , gdzie wprowadziłam przedział liczb od 1 do 7, bo tyle było komentarzy. Program wylosował cyfrę, którą nawiasem mówiąc zawsze uważałam za moją szczęśliwą, a jak się potem okazało, to jest też moja cyfra numerologiczna. No dobrze, nie przedłużam, wylosowany numer to 4, a czwarty komentarz dodała Małgorzata Lusa-Rzeska, która wygrywa "Zaginioną księgę z Salem". Zwyciężczyni serdecznie gratuluję i proszę o kontakt pod adresem: naturegirl@gazeta.pl, w celu przekazania danych do wysyłki, a wszystkim pozostałym bardzo serdecznie dziękuję i zachęcam do śledzenia bloga, bo kolejne konkursy będą niebawem, tym razem już raczej na blogu, nie na Facebooku, chociaż... kto wie.
Tagi: konkursy
14:29, naturegirl , Konkursy
Link Komentarze (1) »
wtorek, 12 lipca 2011
Jeszcze tylko do godz. 22 można się zgłaszać do konkursu, w którym do wygrania jest "Zaginiona księga z Salem" Katherine Howe. Przypominam, że konkurs odbywa się na mojej stronie na Facebooku. Serdecznie zapraszam!
Tagi: konkursy
18:57, naturegirl , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 lipca 2011
Z okazji bez większej okazji zapraszam wszystkich na konkurs. Tym razem nie odbędzie się on jednak na blogu, ale na jego stronie na facebooku. Do wygrania jest książka "Zaginiona księga z Salem" Katherine Howe, o której pisałam tutaj . Co trzeba zrobić? Wystarczy mieć konto na facebooku i być fanem mojej strony . Ten wpis znajduje się zarówno na blogu, jak i na tablicy na FB, należy po prostu zgłosić się do konkursu w komentarzu pod nim, ale na facebooku, nie na blogu.
Konkurs potrwa do wtorku 12 lipca do godz. 22. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Wyniki będą ogłoszone jeszcze tego samego dnia lub następnego.
Gorąco zachęcam do polubienia mojej strony i wzięcia udziału w konkursie!
Tagi: konkursy
18:31, naturegirl , Konkursy
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 10 stycznia 2011
Zanim ogłoszę wyniki konkursu muszę wam powiedzieć, że chwilę po północy, kiedy się zabrałam za losowanie uświadomiłam sobie, że mój arkusz losujący do Excela był robiony pod starszą wersją programu niż ta, którą mam obecnie. Niby powinien działać, ale jakoś nie chciał. Zresztą on był jakiś prymitywny. Musiałam więc szybko poszperać i ustalić, jak to sobie zrobić, a nie znam się na tych rzeczach kompletnie. Na szczęście się udało i arkusz losuje aż miło, o wiele lepiej niż wcześniej :)) Czyż nie jestem genialna? :)) No dobrze, a teraz przechodzę do sedna. Każdej z podpisujących się osób przypisałam numerek wg kolejności zgłoszeń. Wszystkich komentarzy było 14 tj. było 15, ale jedna osoba, pewnie niechcący, podpisała komentarz dwa razy więc oczywiście liczy się tylko jeden. Mój arkusz tym razem wybrał numerek 10, a jest nim osoba nie posiadająca profilu na gazecie, podpisująca się jako Wetka. Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt na mój mail celem przesłania danych do wysyłki. Pozdrawiam was serdecznie. Zapewne teraz konkursy będą częściej, także wszystkich, którym się tym razem nie udało zapraszam do spróbowania szczęścia za jakiś czas.
Tagi: konkursy
01:11, naturegirl , Konkursy
Link Komentarze (1) »
czwartek, 06 stycznia 2011

Z okazji tego, że niedawno zaczął się nam nowy rok, który po prostu musi być lepszy od poprzedniego. A także w związku z dawną obietnicą konkursu urodzinowego, o którym zwyczajnie zapomniałam :(( ogłaszam w końcu kolejny konkurs na moim blogu!!! Do wygrania jest recenzowana przeze mnie jakiś czas temu książka: "Państwo Maytree" Annie Dillard. Jedyne, co trzeba zrobić to zgłosić się zostawiając pod tym postem swój komentarz! Konkurs trwa do niedzieli 9 stycznia do północy. Wyniki losowania będą ogłoszone niezwłocznie jeszcze nocą, albo w poniedziałek rano. Zapraszam wszystkich chętnych i życzę powodzenia!

Tagi: konkursy
21:21, naturegirl , Konkursy
Link Komentarze (15) »
niedziela, 08 sierpnia 2010
Wybaczcie, że dopiero teraz, ale we czwartek wieczorem dość spontanicznie postanowiłam wybrać się na weekend do przyjaciółki do Wawy, co uczyniłam w piątek i niedawno wróciłam.
środa, 04 sierpnia 2010
Chyba ze sto lat temu obiecywałam, że zrobię tutaj jakiś konkurs i jakoś tak wychodziło, że na obietnicach się kończyło. Tym razem postanowiłam jednak w końcu dotrzymać słowa i oto ogłaszam konkurs, w którym do wygrania jest recenzowana przeze mnie ostatnio książka Anne b. Ragde "Ziemia kłamstw" Bardzo ciekawa nowość od wydawnictwa Smak Słowa. Chętnych do udziału zapraszam do zgłaszania się w komentarzach, a zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Konkurs kończy się w sobotę o północy tj. 07.08. Następnego dnia opublikuję tutaj wyniki. Serdecznie zapraszam do udziału i życzę powodzenia :))
21:05, naturegirl , Konkursy
Link Komentarze (13) »
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Info
Kontakt
Inne blogi literackie
Czytuję też:
Księgarnie internetowe
Portale związane z literaturą
Strony i blogi autorów
Wydawnictwa
Tagi

link do Syndykat Zbrodni w Bibliotece

Loading
statystyka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...