Recenzje książek z biblioteczki Magdaleny Szyszki

Tablica ogłoszeń

poniedziałek, 02 lipca 2012

Dzisiaj otrzymałam wspaniałą wiadomość. Moja recenzja wygrała konkurs na recenzję miesiąca czerwca w serwisie Lektury reportera Nagrodzony tekst mówi o książce "Słodko-gorzka ojczyzna" Necli Kelek.
Za nagrodę bardzo serdecznie dziękuję. Wiele ona dla mnie znaczy, bo ostatnio na moim blogu zbyt wiele się nie działo. Jest to oczywiście kwestia braku czasu, ale też jakoś sił na pisanie, które jednak ostatnio wracają, tym bardziej gdy widzę, że to po prawie pięciu latach wciąż jeszcze ma sens.

poniedziałek, 27 czerwca 2011
Zazwyczaj nie umieszczam tutaj takich informacji, ale tym razem zrobię wyjątek. Magdalena Zimniak jest bowiem moim zdaniem bardzo utalentowaną autorką, która jednak jak dotąd nie została wystarczająco doceniona i zupełnie niesłusznie bywa często niezauważana w natłoku młodych polskich autorów. Jeżeli komuś, tak jak mnie, podobała się jej powieść "Willa" to zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniach z autorką tej książki.
Pierwsze odbędzie się w dniu 30 czerwca o godz. 19 w Łodzi, w kawiarni U Milscha, ul. Łąkowa 21, poprowadzi je Andrzej Zimowski.
Drugie spotkanie będzie o tyle ciekawe, że poza Magdaleną Zimniak weźmie w nim udział również popularna ostatnio autorka Anna Klejzerowicz. Obie panie będą sobie wzajemnie zadawały pytania. Spotkanie jest zorganizowane pod hasłem "Kobiety, zbrodnia i namiętność", odbędzie się w dniu 8 lipca w Sopocie o godz. 19 w Bookarni ul. Haffnera 7/9. Sama żałuję, że do Łodzi, a tym bardziej do Sopotu mam tak daleko, bo chętnie bym się udała na któreś z tych spotkań. Wszystkich, którzy mają bliżej, gorąco do tego zachęcam.
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Info
Kontakt
Inne blogi literackie
Czytuję też:
Księgarnie internetowe
Portale związane z literaturą
Strony i blogi autorów
Wydawnictwa
Tagi

link do Syndykat Zbrodni w Bibliotece

Loading
statystyka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...